Sağlık Hizmetleri

ÇÖZÜMLER

MINITAB İSTATİSTİK YAZILIMI EKLENTİSİ

Sağlık Hizmetleri Modulü

Minitab'ın Sağlık Hizmetleri Modülü ile sağlık hizmetleri alanındaki zorlukların üstesinden gelmek için veri analizinin gücünden yararlanın.

Bilindik Terminoloji

Sağlık alanında uzmanlar düşünülerek geliştirilen Minitab’ın Sağlık Hizmetleri Modülü, yaygın olarak kullanılan ve anlaşılan sağlık hizmetleri terimlerinde rehberli veri analizi sağlar. Hangi analizin kullanılacağı konusunda endişelenmeden, bekleme süresi, maliyetler, kullanım, hasta güvenliği ve hasta memnuniyeti gibi temel performans göstergelerini (KPI’lar) iyileştirmeye odaklanabilirsiniz.

Kanıtlanmış Performans

Okul ve eğitimlerde geçen yıllardan sonra, istatistik öğrenme herhangi bir sağlık uzmanının yapılacaklar listesinin başında olmayabilir. Yaklaşık 50 yıldır, Minitab İstatistik Yazılımı, dünya çapındaki kuruluşlar ve sağlayıcılar tarafından kullanılan ve güvenilen lider, kanıtlanmış bir veri analizi çözümü olmuştur.

İsteğe Bağlı Yardım

Minitab, analizlerinizin her adımında sizin yanınızdadır. Bilgi(i) simgeleri, belirli sağlık hizmetleri örnekleriyle sağlık hizmetleri terminolojisinde yazılmış destek sayfalarına ulaşmanızı sağlarken, sektör lideri teknik destek ekibimiz gerektiğinde yardımcı olmak için telefon veya e-posta yoluyla hizmetinizde olacaktır.

Lisanslar

Lisanslama ve Fiyat teklifleriyle ilgili bilgi almak için minitab@inovadanismanlik.com.tr  adresine mail atarak veya 0312 210 13 44’ ü arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.