Tedarik Zinciri

ÇÖZÜMLER

MINITAB İSTATİSTİK YAZILIMI EKLENTİSİ

Tedarik Zinciri Modülü

Minitab'ın Tedarik Zinciri Modülü ile tedarik zincirinizdeki zorlukların üstesinden gelmek için veri analizinin gücünden yararlanın.

Bilindik Terminoloji

Minitab’ın Tedarik Zinciri Modülü, yaygın olarak kullanılan ve anlaşılan terimlerle sizlere rehberli veri analizi sağlar. Hangi analizin kullanılacağı konusunda endişelenmeden döngü süresi, envanter, teslimat, kalite, karlılık ve maliyetler gibi temel performans göstergelerini (KPI’lar) iyileştirmeye odaklanın.

Kanıtlanmış Performans

İstatistik öğrenmek, herhangi bir tedarik zinciri profesyonelinin yapılacaklar listesinin başında olmayabilir. Yaklaşık 50 yıldır Minitab İstatistik Yazılımı, dünya çapındaki kuruluşlar tarafından kullanılan ve güvenilen lider, kanıtlanmış bir veri analizi çözümü olmuştur.

İsteğe Bağlı Yardım

Minitab, analizlerinizin her adımında yanınızda. Bilgi simgeleri(i), belirli tedarik zinciri örnekleriyle terminolojinizde yazılan destek sayfalarına ulaşmanızı sağlarken, sektör lideri teknik destek ekibimiz gerektiğinde yardımcı olmak için telefon veya e-posta yoluyla hizmetinizdedir.

Lisanslar

Lisanslama ve Fiyat teklifleriyle ilgili bilgi almak için minitab@inovadanismanlik.com.tr  adresine mail atarak veya 0312 210 13 44’ ü arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.