Real Time SPC

ÇÖZÜMLER

İLERİ SEVİYE GERÇEK ZAMANLI OTOMATİK SÜREÇ İZLEME

Eyleme Geç. Kuruluşunuza değer ve verimlilik katan kalite ve süreç adımlarınızı izleyin, yanıtlayın ve anında paylaşın.

Veri otomasyonunu ve analizini gerçek zamanlı olarak kolaylaştırın.
Her üretici için verimlilik anahtardır, bu nedenle kalite ve süreç izlemede son derece önemlidir. Gerçek Zamanlı İPK (Real-Time SPC Powered by Minitab®), tek bir kullanışlı ve kapsamlı çözümde kalite analizini ve iyileştirmeyi kolaylaştırırken, gerçek zamanlı izleme ve uyarılar ile süreç değiştiğinde anında harekete geçerek hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar.
50 yıllık lider veri analizi ve süreç yönetimi ile süreçlerinizi izlemede neden başka birine güvenesiniz?

Gerçek Zamanlı Görsel Süreç İzleme

Gerçek zamanlı kontrol grafikleri ve gösterge tabloları ile bir bakışta kolay izleme için merkezileştirilmiş, harmanlanmış, kaliteli veriler mevcuttur, RTSPC ile aşağıdaki grafikler üzerinde çalışabilirsiniz;

  • I-MR
  • Xbar-R
  • Xbar-S
  • I-MR-R/S
  • P, NP, Laney P’
  • C, U, Laney U’

Minitab’ ın güvenilir bulut tabanlı yazılımı tarafından oluşturulan kontrol grafikleri ve gösterge tabloları, optimize edilmiş raporlama ve öngörü paylaşımı için otomatik olarak güncellenir.

Özelleştirilebilir, Doğrudan, Anında Uyarılar

Anında süreç geri bildirimi, alarmlar, uyarılar ve bildirimlerle kalite sorunlarını tespit edin ve israfı önleyin.

E-posta veya metin yoluyla doğru kişilere ve ekiplere otomatik olarak özelleştirilmiş ve faydalı uyarılar gönderin, böylece sorunlar ortaya çıktıktan sonra ekiplerin mümkün olan en kısa sürede yanıt vermesini sağlayın.

Operatörleri & Mühendisleri Birlikte Desteklemek

Operatörlerden denetmenlere, mühendislere ve yöneticilere kadar, bir süreçten sorumlu olan herkes Gerçek Zamanlı İPK(Real-Time SPC Powered by Minitab®) ile desteklenir.

Kişilere veya ekiplere erişim izinleri atanabilir, bu da doğru kişilerin veri toplamasını, makineleri izlemesini, sorunları tanımlamasını ve gerektiğinde sürecin her adımında performansı gözden geçirmesini sağlar.

Kolay Biçimlendirme & Veri Toplama

Üretim ortamınız ister basit ister karmaşık olsun ya da merkezi olarak yönetilen veya stratejik olarak yerleştirilmiş olsun, Gerçek Zamanlı İPK (Real-Time SPC Powered by Minitab®)’ nın kurulum ve dağıtımı, sadelik düşünülerek oluşturulmuştur.

Süreç boyunca ilgili tüm değerleri sistematik olarak toplamak ve izlemek için veriler otomatik, yarı otomatik veya manuel olarak girilebilir, ardından kalite ölçümlerini sağlamak için gerçek zamanlı olarak izlenebilir.

Güçlü Analizler ile Entegre Ekosistem

Gerçek Zamanlı İPK(Real-Time SPC Powered by Minitab®) ile Minitab® İstatistik Yazılımından Yararlanmak, en zorlu sorunlarınızı çözmenizi ve tahmine dayalı analiz ve makine öğrenimi dahil istatistiksel analizleri kullanarak daha fazla temel nedeni iyileştirmenizi kolaylaştırır.

Minitab ile süreçlerinizden gerçek zamanlı olarak yararlanın

50 yılı aşkın süredir Minitab, veri analizi ve kalite iyileştirmesi için lider yazılım olmuştur.

Gerçek Zamanlı İPK(RTSPC), süreçlerinizi izlemenizi tek bir kullanışlı ve kapsamlı çözümde bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyaç duyduğunuz gerçek zamanlı yeteneklere ve güvenilir analizlere sahiptir.

 

Gerçek Zamanlı İPK’ da Değer

Hepimiz üretim süreçlerimizde kalite ve mükemmellik için çalışıyoruz. Birden fazla veri kaynağından gelen süreçleri gerçek zamanlı olarak izlemek ve süreçteki kalite değiştiğinde anında uyarı almak, size ve ekibinize sorunları hızlı bir şekilde tanımlamanıza ve çözmenize yardımcı olabilir.

 

Gerçek Zamanlı İPK(RTSPC), hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayan ve hurda, yeniden işlem ve düşük performans gösteren makineler gibi atık alanlarını azaltan ve sonuçta yatırım getirisini(ROI) artıran anında eyleme olanak tanır.

 

İstatistiksel Proses Kontrolünün Tanımlanması

 

İstatistiksel süreç kontrolü (SPC), bir süreç sırasında kaliteyi ölçmek, izlemek ve kontrol etmek için standart bir metodolojidir. Maksimum verimlilik, daha az atık ve sorunların erken tespiti için iyileştirmeye odaklanan İPK’ nın kontrol grafikleri ve yeterlilik analizi gibi temel araçları üretim ve imalat endüstrisinde sıklıkla kullanılmaktadır.

 

Lisanslar

Lisanslama ve Fiyat teklifleriyle ilgili bilgi almak için minitab@inovadanismanlik.com.tr  adresine mail atarak veya 0312 210 13 44’ ü arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.